Mēs palīdzēsim Tev sarīkot skaistāko pasākumu Tavā mūžā! Zvani: (+371) 29 122 133. Vai raksti: info@mezasalas.lv

Kontakti

REKVIZĪTI REZERVĀCIJAI:

 

SIA "Piedzīvojums"

Vienotais Reģ.Nr. 40003660651
A/S "Citadele banka"
LV84PARX0016983550001
PARXLV22

 

Kompleksa „Meža Salas”

saimnieks Roberts
tel. Nr.:

+371 29122133
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Rezervēšanas iespēja:

 

booking1

Sadarbības partneri

limbazu novadskempinga asociacijaprecosvidzemeslatvia travel

Tūrisma un atpūtas kompleksa „Meža Salas”

PIEDĀVĀJUMS

2018.gada Līgo svētku laikam

 

Piedāvājums periodam: 23.jūnijs plkst. 14.00 līdz 24.jūnijs plkst. 20.00

field of cornflowers 2 800x533Svinību nams + svinību kalns

Skat.teritorijas plānā „Kalns ar lapeni un kūpinātavu” un „Viesu nams kamīnzāle 4 labiekārtoti numuri”.

     Skaista līgošana ar lielisku skatu uz visu kompleksu Meža Salu centrālajā kalnā „Meža Salu Gaiziņš”, kurā uz bruģēta laukuma izvietota guļbaļķu lapene un no laukakmeņiem mūrēta kūpinātava ar āra kamīnu, un papildus ugunskura vietu. Laukums ir apgaismots ar āra laternām, ir elektrības un ūdens padeve. Pasākuma dalībnieku ērtībai izvietoti pārvietojami āra galdi un soli.

     Papildus izmantojams kompleksa centrā esošais Svinību nams, kura plašajā svinību zālē (paredzēta līdz 60 cilvēku svinībām) iespējams patverties lietus vai citu nepiemērotu laika apstākļu gadījumā, kā arī ērti uzklāt guļvietas 30-35 cilvēkiem. Papildus 5 labiekārtoti viesnīcas numuri nakšņošanai, kopā 13 gultasvietas, no tiem viens luksa numurs ar divvietīgu džakuzi vannu.

          Cena: 350,- EUR + 5 EUR par saklātu gultas vietu katram nakšņotājam.

            Maksimālais viesu skaits 50 personas.

 

Pirtsmid 177593

Skat.teritorijas plānā „Pirts”.

     Pusotrstāvīga labiekārtota guļbaļķu ēka pie dīķa. Ēkā ir tualete un 2 dušas, autonoma apkure ar krāsni-kamīnu. Ar malku kurināma pirts ar pērtuvi (paredzēta vienlaicīgi 8-10 personām), ar silto atpūtas telpu kurā atrodas sešvietīgs minibaseins „džakuzi”. No pērtuves uz dīķi ved laipa; dziļumi pie laipas 1,2 m un 3 m. Ēkas pirmajā stāvā ir svinību telpa ar kamīnu, paredzēta cilvēku skaitam – optimāli 15, mazāk ērti 20 personām. Telpā atrodas ledusskapis, mēbelēts stūrītis ar mūzikas centru, elektrisko tējkannu un elektrisko kafijas vārāmo aparātu, kā arī galds un soli maltītes ieturēšanai. Otrajā stāvā ir atpūtas telpa ar izvelkamu ādas dīvānu un 2 ādas atpūtas krēsliem, šai telpā iespējams uzklāt līdz 10 guļvietām (2 uz dīvāna, 8 uz matračiem). Pie ēkas ir ugunskura vieta, āra galdi un soli, pieejami ar grilloglēm kurināmi grilli (pieejami arī iesmi). Pie pirts – sakurināts āra kubls. Ir sava atsevišķa autostāvvieta.

          Cena: 300,- EUR + 6 EUR par katru nakšņotāju.

            Maksimālais viesu skaits 20 personas. Nakšņošanas vietas pirtī – līdz 10 personām.

 

janu siers kimenu siers 47584335 Svinību telts + atpūtas nams „Baltā māja”

Skat.teritorijas plānā „Svinību telts ar grīdas laukumu”.

     Gleznaina dīķa malā atrodas liela izmēra telts, paredzēta līdz pat 100 cilvēku svinībām. Teltī ir svinību galdi un soli, elektrības pievads un griestu apgaismojums. Atsevišķi iespējams vienoties par infrasarkano sildītāju uzstādīšanu. Telts pamatni veido betona grīda, uz kuras ērti arī dejot. Ir ugunskura vieta, pieejams grills.

     Blakus atrodas iežogots bērnu laukums, kurš ērti pārskatāms no svinību vietas.

     Netālu atrodas uz pakalna stāvoša divstāvīga mūra ēka, kas paredzēta nakšņošanai. Katrā no stāviem viena liela telpa, izmantojama gan svinībām gan nakšņošanai, duša un 2 tualetes. Kopā ēkā 20 gultas, ar iespējām uzklāt līdz 20 papildus gultas vietām. Ēkā nav citu mēbeļu (tikai gultas) un nav apkures, taču ir iespējams izvietot saliekamus galdus un solus.

          Cena: 200,- EUR + 6 EUR par katru nakšņotāju.

            Maksimālais viesu skaits 40 personas.

 

Brīvdienu namiņiJani 4

Skat.teritorijas plānā „Māja Nr.1”, „Māja Nr.2”.

     Atsevišķi stāvošs koka namiņš, pusotrstāvīgs, lalbiekārtots. Namiņā ir tualete un duša, autonoma apkure ar malkas krāsniņu (Jotul), atsevišķas vienvietīgas 5 gultas un viena divguļamā gulta (4 pirmajā stāvā un 2 otrajā stāvā), ar iespēju apvienot jebkuras divas gultas divvietīgās gultās, kā arī iespēja uzklāt papildus guļvietas - papildus vēl līdz 4 cilvēkiem (kopā namiņā iespējams izguldīt līdz 10 personām). Namiņā ir mēbelēts virtuves stūrītis ar elektrisko plītiņu, elektrisko tējkannu un elektrisko kafijas vārāmo aparātu, trauki (panna, katls, šķīvīši, krūzītes, galda piederumi), kā arī galds un krēsli maltītes ieturēšanai. Namiņā pieejams mūzikas centrs un neliela bibliotēka. Pie namiņa ir ugunskura vieta ar āra galdu un soliem, un ar grilloglēm kurināms grills, pieejami iesmi.

           Cena: 120,- EUR + 6 EUR par katru nakšņotāju.

            Maksimālais viesu skaits namiņā - 10 personas.

Visas cenas norādītas bez PVN.

 

Ja ir jautājumi - zvaniet +371 29122133 vai rakstiet ziņu zemāk!

viesu nams 1 JPG 800x600 q85


rezervesanas iespejas